bilgi@uyanikyataganli.com
(+90) 332 239 0725 - 26

fsdfs ddd

FIRMA PROFILI

Uyanık Yatağanlı 1969 yılında küçük bir sanayi sitesinde tarım makineleri üretimi ile iş hayatına başlamış, istikrarlı ve kaliteli üretim anlayışıyla kısa sürede gelişip hizmet ağındaki ilerlemeyle sektörde önemli bir yer edinmiştir.

Uyanık Yataganli Tarım Makinaları bugün 12500 metre karesi kapalı  olan toplam 20000 metre karelik alanda tarım endüstrisine dayalı iş makinesi, çoğu tarım makineleri üretimi ile kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.

Yurt genelinde karşıladığı taleplerin yanında uluslar arası firmalarla da iletişim içinde bulunan Uyanık Yatağanlı, geniş portföyüyle bir çok ülkenin makina taleplerine cevap vermek için çalışmalarına aralıksız devam ediyor.

HAKKIMIZDA

Uyanık Yatağanlı 1969 yılında küçük bir sanayi sitesinde tarım makineleri üretimi ile iş hayatına başlamış, istikrarlı ve kaliteli üretim anlayışıyla kısa sürede gelişip hizmet ağındaki ilerlemeyle sektörde önemli bir yer edinmiştir. Bugün 12500 metre karesi kapalı olan toplam 20000 metre karelik alanda tarım endüstrisine dayalı iş makinesi, çoğu tarım makineleri üretimi ile kaliteli hizmet vermeye devam etmektedir.
 
Uyanık Yatağanlı
© Copyright 2021